SolPlus Nasıl Çalışır?

solplanet solplus nasıl çalışır 1

S+ Puanları Topla

Solplanet ürünleri satın alarak başka ödüllerde kullanmak üzere S+ Puanları kazanın.

solplanet solplus nasıl çalışır 2

S+ Puanlarını Kullan

Kazandığınız S+ puanlarla özel tekliflerden ve çekici avantajlardan faydalanın.

solplanet solplus nasıl çalışır 3

Seviye Atla

S+ Puan toplayarak üyelik seviyenizi yükseltin. K+, M+ ve G+ seviyelerinde fazla avantaja sahip olun.

Şimdi Kaydolun

Detaylar İçin Kaydolun

Siz de SolPlus Puanları Toplamaya Başlayın,
Ödüller ve Hediyeler Kazanın
Solplus

Solplus+ Avantajları

S+ icon solplus

S+ Üyesi

Kayıt Ödülü: 500 S+ Puan

K+ icon solplus

K+ Üyesi

1.000 S+ Puan kazanın ve K+ üyesi olun. Ekstra 500 S+ Puan kazanın.

M+ icon solplus

M+ Üyesi

1 Milyon S+ Puan kazanın ve
M+ Üyesi olun.

G+ icon solplus

G+ Üyesi

1 Milyar S+ Puan kazanın ve
G+ üyesi olun.

Daha Fazla Bilgi
Detaylar için bizimle iletişime geçin ve siz de Solplus puanlarını toplamaya başlayın.
solplus aciklama 2
solplus aciklama 1
solplus aciklama 3

Üyelik Seviyeleri Avantajları

solplus avantaj listesi

Sıkça Sorulan Sorular

S+ Puanları, SolPlus müşteri aidiyet programı puanlarıdır. Kurulum şirketleri, Solplanet ile neredeyse her işlem ve etkileşim için S+ Puanları toplayabilir. S+ Puanlarını en çok Solplanet ürünlerini SolPlus web sitesinde kaydederek toplayabilirsiniz. Ayrıca, SolPlus’a kaydolurken, Solplanet eğitimlerine ve web seminerlerine katılırken, Solplanet fuar standını ziyaret ederken veya daha fazlasını yaparak S+ Puanları toplayabilirsiniz.

Kurduğunuz tüm Solplanet ürünlerini, SolPlus hesabınızdaki S+ Puanları Kazanın sayfasını kullanarak kaydedebilirsiniz. Tüm Solplanet ürünlerinde (İnvertörler, Enerji Depolama Sistemleri, EV Şarj Cihazları ve Haberleşme Sistemleri) bulunan ürüne özgü seri numaralarını (SN numaraları) girin. Solplanet İnverter kutularının içinde gelen Haberleşme Sistemlerinin SN numaralarını kaydederek S+ Puanları toplayamazsınız.

S+ Puanları, tüm Solplanet İnverterler, Enerji Depolama Sistemleri, EV Şarj Cihazları ve Haberleşme Cihazları için alırsınız. Ancak, İnverter kutularında birlikte gelen İletişim Sistemlerinin SN numaralarını kaydederek S+ Puanları toplayamazsınız.

Kurulumunu yaptığınız tüm Solplanet ürünlerini kaydedebilirsiniz: ne kadar çok, o kadar iyi!

S+ Puanlarınızın bakiyesini SolPlus hesabınızın panosunda görebilirsiniz. Her S+ Puan topladığınızda veya harcadığınızda S+ Puan bakiyeniz hemen güncellenir.

Ürünlerinizi kaydettikçe S+ Puanları toplayarak, aşağıdaki üyelik seviyelerinden birine otomatik olarak yükselebilirsiniz:
– 1.000 S+ Puan topladığınızda otomatik olarak K+ Üyesi olursunuz.
– 1 Milyon S+ Puan topladığınızda otomatik olarak M+ Üyesi olursunuz.
– 50 Milyon S+ Puan topladığınızda otomatik olarak M+50 Üyesi olursunuz.
– 250 Milyon S+ Puan topladığınızda otomatik olarak M+250 Üyesi olursunuz.
– 1 Milyar S+ Puan topladığınızda otomatik olarak G+ Üyesi olursunuz.
S+ Puanları harcayarak harika Solplanet ödülleri alabilirsiniz: SolPlus hesabınızla topladığınız toplam S+ Puan miktarını koruyacağız. Bu toplam S+ Puanlar toplamı, bir sonraki üyelik seviyesine geçiş için sayılacaktır.

Adresinizi bizimle paylaşabilirsiniz: Bölgenizde bir eğitim düzenlediğimizde sizi bilgilendireceğiz!

M+50 üyesi olduğunuzda, Solplanet ürünleriyle olan deneyiminizi tanıtmak için kullanabileceğiniz bir pazarlama paketi e-posta yoluyla size gönderilecektir. Pazarlama paketi, kuruluşunuz tarafından düzenlenen pazarlama kampanyaları için etkili bir iletişim aracıdır ve potansiyel müşterilerinizle paylaşmak için etkili bir yoldur.

M+250 üyesi olduğunuzda, adresinize Solplanet ürünleriyle olan deneyiminizi göstermenize yardımcı olacak özel bir pazarlama paketi göndereceğiz. Pazarlama paketi, basılı Solplanet ortak materyallerini, Solplanet şapkalarını, Solplanet eldivenlerini ve Solplanet tişörtlerini içerir.

G+ üyesi olduğunuzda, sizi Çin’deki Solplanet fabrikasına özel bir ziyaret için davet edeceğiz! Yolculuk ve konaklama süresince tüm maliyetleri karşılayacağız.

Hesabınıza giriş yapma konusunda sorun yaşarsanız veya kaydolma işlemi tamamlandıktan sonra onay e-postası alamazsanız, lütfen support_solplus@solplanet.net e-posta adresiyle bizimle iletişime geçin.

Ürünlere özgü seri numarasını (SN numarası) şu yerlerde bulabilirsiniz:
– Ürün etiketi: Tüm Solplanet ürünlerinin yanında;
– Solplanet Cloud; ve
– Solplanet Uygulaması.
Solplanet ürünlerini satın alıp kurduğunuzda SN numaralarını kaydetme konusunda herhangi bir sorun yaşarsanız, lütfen SolPlus Ekibi’ne support_solplus@solplanet.net e-posta adresini kullanarak SN numarasını ve SolPlus ID’nizi belirterek iletişime geçin.

Evet, Solplanet ürünlerini, SolPlus’a abone olduğunuz tarihten önceki 3 ay içinde kurduysanız S+ Puanları kazanabilirsiniz.

Kurduğunuz her Solplanet İnverter, Enerji Depolama Sistemi ve EV şarj cihazı başına 1 S+ Puan alırsınız!

S+ Puanları toplayarak, S+ Puanlarınızı Solplanet ödülleri, Solplanet ürünleri ve hizmetleri için kullanabilirsiniz. En yaygın ve her zaman mevcut olacak olan ödüller, S+ Puanlarınızı kullanarak Solplanet’in en yeni ürünlerinden seçim yapabileceğiniz ürünlerdir ve bunları S+ Puanlarınızı kullanarak SolPlus platformundan satın alabilirsiniz.

SolPlus üyelik seviyenizi artırarak alabileceğiniz avantajların tam listesini yukarıdaki Üyelik Seviyeleri Avantajları tablomuzda bulabilirsiniz: .

M+ üyesi olduğunuzda, kaydettiğiniz her Solplanet ürünü başına çift S+ Puan kazanacaksınız ve S+ Puanları kayıtlı SolPlus hesabınıza 2 S+ Puan alacaksınız!

M+50 üyesi olduktan sonra, sizi Solplanet tarafından düzenlenen etkinliklere davet edeceğiz. Sergi etkinlikleri, akşam yemekleri, spor etkinlikleri ve çok daha fazlası gibi etkinliklerden oluşan seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.

M+250 üyesi olduğunuzda, organizasyonunuzu Solplanet web sitesinde Premium Kurulumcu olarak tanıtacağız. Bu, Solplanet Premium ortağı olarak kendinizi tanıtmak için size olanak tanır. Şu anda web sitemizde listeyi bulamıyorsunuz çünkü hiçbir kurulum şirketi bu seviyeye ulaşmamıştır. İlk olan siz olmak ister misiniz?

SolPlus programıyla ilgili ek sorularınız varsa, support_solplus@solplanet.net e-posta adresini kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.