SOLAR EPC

2011 yılına uzanan sektör tecrübemizi, dinamik ve yenilikçi bakış açımızla harmanlayarak güneşli projelerinize etkin çözümler sunuyoruz. Her başladığımız her işte ilk günkü heyecanımızı koruyor, aynı titizlikle çalışıyoruz.

Sizin için neler yapabiliriz?

EPC

Engineering Procurement and Construction

Yatırımcılarımız için anahtar teslim güneş elektrik santrallerinin kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Güçlü teknik altyapımızla planlamadan devreye almaya kadar bütün süreç yönetimini en doğru şekilde yapıyor, bakanlık tarafından yapılan geçici kabul işlemlerinin ardından santralleri siz değerli yatırımcılarımıza teslim ediyoruz.

TASARIM

Tasarım İhtiyaçlarına Optimum Çözümler

Santrallerinizi uygulama alanına ait parametreleri ve yasal izinleri baz alarak tasarlıyoruz.

Projenin hayata geçirilmesi noktasında yaptığımız tasarımları, optimum çözüm anlayışıyla oluşturuyoruz. Kullandığımız lisanslı yazılımlar vasıtasıyla doğru sonuca hızlı bir biçimde ulaşıyoruz.

DANIŞMANLIK

Karar ve Uygulama Sürecinde Yanınızdayız

Yatırıma karar verme sürecinde ve karar verilen yatırımın uygulama öncesinde ihtiyaç duyacağınız hizmetleri sunuyoruz.

Uygulama alanının, yatırım yapılacak kurulu gücün, uygulamada kullanılacak ürün çeşitlerinin ve uygulama şeklinin belirlenmesine yönelik hizmetler veriyoruz. Bu parametreleri kullanarak fizibilite raporları sunuyoruz. Ayrıca yatırım için gerekli olan yasal izin süreçlerinin takibini yapıyoruz.

MÜŞAVİRLİK

Süreç Boyunca Denetim

Malzeme temini sağlıyor, uygulama süreçlerinin denetimini sizin adınıza gerçekleştiriyoruz.

Panellerin üretim, paketleme, yükleme aşamalarını denetleyerek raporluyor, bu sayede santralde kullanılan en önemli ürün olan güneş panelinin uluslararası standartlarca belirlenmiş kriterlere uygun, kaliteli bir ürün olduğunu ortaya koyuyoruz. Güneş elektrik santrali uygulamalarındaki köklü tecrübemiz sayesinde santralin kurulum aşamasında uygulama prosesini süreç boyunca denetliyoruz. Projeyle uyumlu ve sorunsuz işleyen tesisler ortaya çıkmak için devreye alma aşamasını da içeren süreç denetimi yapıyoruz.

TEDARİK

İhtiyaçlarınıza Hızlı ve Doğru Ulaşım

Tecrübeli satın alma ekibimiz sayesinde doğru ürünlere en hızlı şekilde ulaşıyoruz.

Ekibimizle satın alma, lojistik süreçlerini en doğru şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu sayede, saha uygulamalarının iş planı doğrultusunda hayata geçmesini kolaylaştırıyoruz. Amaca yönelik alternatif ürünler sunarak, kalite kontrollerinin ardından ürünlerin teslimini sağlıyoruz.

Tüm bu hizmetler ve daha fazlası için EPC işlerinden sorumlu firmamız Heran Enerji ile temasa geçin…

Adres:

Ümit Mah. 2532 Cad. No:6 Çankaya Ankara Türkiye

İnternet Sitesi: