Elseroof, elektrik öztüketim modelinde güneş elektrik santrallerinin yaygınlaşmasını sağlamak ve solar elektrik sistemlerin malzeme ihtiyaçlarına cevap vermek üzere kurulmuştur. Kuruluşumuzun öncelikli hedefini en iyi özetleyen cümle “Tükettiğin noktada yenilenebilir ve sürdürülebilir kaynaklardan elektriğini kendin üret.” Bu amaca uygun olarak müşterinin ihtiyaçlarına uygun bir satış ve destek altyapısı oluşturmuştur.

Küçük bir sistemin kurulması sırasında müşterinin karar vermesi için öncelikli adım keşfin yapılmasıdır. Elseroof, müşterileri için bu adımı online çözülebilir bir şekle getirmiştir. Bunun için tek yapmanız gereken simulator.elseroof.com adresine giderek çatınızı Google haritalar üzerinden seçmek ve elektrik tüketim alışkanlıklarınızı belirtmek olacaktır. Elseroof simülatör ihtiyacınız olan sistemi ve yaklaşık maliyetini hızla sizin için oluşturacaktır. Sisteme kayıt oluşturarak çok kısa sürede teklifinizi alabilir, sonrasında satın aldığınız güneş elektrik paketini ister kendiniz kurabilir isterseniz Elseroof Yetkili Bayilerinden hizmet alabilirsiniz. Kurulumdan sonra artık sizinde faturanızı evrenin en büyük gücü olan güneş ödemeye başlar.

Gumbel Group güvencesi ile alanında yüksek kaliteye sahip uzun ömürlü dünya markalarını ve Elseroof marka ürünleri de toptan olarak tedarik edebileceğiniz gibi aynı zamanda bir Elseroof markası olan Online alışveriş platformumuz Solaravm.com üzerinden temin edebilirsiniz.

Web Sitesine Git