Grubun ana firması olan Gumbel Enerji, yenilenebilir enerji yatırımları yapmaktadır.

Bunun yanı sıra, firma bünyesinde, başta faaliyet alanlarımız olmak üzere sektörün ihtiyaçlarını gözeterek, yerlileştirmek temelinde faaliyetlerini yürüttüğümüz Ar-ge merkezimiz bulunmaktadır.

Web Sitesine Git
Gumbel Yazılım, üç ayrı alanda faaliyet göstermektedir :
Yazılım, Yayın ve Yapım

Yazılım alanında, yapay zeka ile doğal dil işleme ve öngörü çözümleri, iş zekası çözümleri ve yönetişim çözümleri üzerine ve çalışmaktadır. Yayım alanında, sahip olduğu yayınevi ile yayım hayatımıza popüler değerli eserleri kazandırmaktadır.

Web Sitesine Git

Heran Enerji, solar PV sistemlerin mühendisliğinden uygulamasına 2012 yılından bu yana toplamda 480 MW (Haziran 2020) mühendislik, 280 MW (Haziran 2020) solar EPC tecrübesi ile Türkiye'nin önde gelen mühendislik ve EPC firmalarından biridir.

Elektrik öztüketim modeli için Güneş Elektrik Santralleri (GES) kurulumu, YEKA (Yenilenebilir Enerji Kaynak Alanı) ihalelerinde danışmanlık ve her türlü GES santraliniz için anahtar teslim solar EPC hizmetlerini sunmaktadır.
EPC-Finans yöntemi ile anahtar teslim uygulamalar yapmakta ve seçtiği uygulamalara finans çözümleri de sunmaktadır.
Heran Enerji, yatırımcıların ihtiyaçlarını çok iyi analiz ederek, yatırımcının en çok ihtiyaç duyduğu şeffaflık ve takip edilebilir bir GES süreci için çok yakında dijital danışman Solarbaz’ı piyasaya sürecek. Bu sayede her GES yatırımcısı; Heran gibi bilecek, Heran gibi görecek.

Web Sitesine Git
Elseroof, elektrik öztüketim modelinde güneş elektrik santrallerinin yaygınlaşmasını sağlamak ve solar elektrik sistemlerin malzeme ihtiyaçlarına cevap vermek üzere kurulmuştur. Kuruluşumuzun öncelikli hedefini en iyi özetleyen cümle “Tükettiğin noktada yenilenebilir ve sürdürülebilir kaynaklardan elektriğini kendin üret.” Bu amaca uygun olarak müşterinin ihtiyaçlarına uygun bir satış ve destek altyapısı oluşturmuştur.

Küçük bir sistemin kurulması sırasında müşterinin karar vermesi için öncelikli adım keşfin yapılmasıdır. Elseroof, müşterileri için bu adımı online çözülebilir bir şekle getirmiştir.

Bunun için tek yapmanız gereken simulator.elseroof.com adresine giderek çatınızı Google haritalar üzerinden seçmek ve elektrik tüketim alışkanlıklarınızı belirtmek olacaktır. Elseroof simülatör ihtiyacınız olan sistemi ve yaklaşık maliyetini hızla sizin için oluşturacaktır.

Web Sitesine Git

1987 yılında Ergün Kuzu’nun girişimi ile başlayan yolculuğumuz çağın gereklerine ve müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak evrildi. Farklı sektörlerde farklı materyalleri ayakta tutmak için enerjimizi ürünlerimize aktardık. 2014 yılından itibaren de Güneşfix markası ile enerjiyi ayakta tutmak için tecrübemizi kullanmaya başladık.

Kuruluşumuzdan bu yana amacımız, üretimlerimizi kaliteden ödün vermeden, makul fiyatlarla, dünya standartlarında ve müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda üretmektir.
Güneşfix, Türkiye’de alanında gerekli bilgi, birikim ile teknik ve kalite belgelerine sahip sektöründeki önemli firmalardan biridir.

Web Sitesine Git
Grubumuzun iştiraki olan Else Enerji 2011 yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Herdem tarafından kurulmuştur. Türkiye Güneş Elektrik sektörünün öncü firmalarından olan Else Enerji, Türkiye’nin önemli solar PV projelerine imza atmıştır.

2011 yılında 2 kW’ büyüklükteki çatı tipi Güneş Elektrik Santrali (GES) uygulamalarından, 2018 yılında tek noktada 6,23 MW çatı tipi anahtar teslim GES uygulamlarına, 2011 yılında 40 kW arazi GES projelerinden 2017 yılında tek noktada 40,6 MW arazi tipi Güneş Elektrik Santrallerini hayata geçirmiştir. Tüm bu süreç içerisinde devreye aldığı tesislerin yaklaşık %80’lik kısmına sistem performans oranı ile üretim garantisi vererek işletme bakım hizmetlerini de vermiş ve vermeye devam etmektedir.

Web Sitesine Git