SATIŞ

Tüm Projelerinizde Yanınızda

Gumbel, solar sektördeki 2011 yılına uzanan tedarik ağları ve çözüm ortaklıklarıyla çok sayıda ürünün toptan ve perakende olarak satışını gerçekleştirmektedir.

Arazi ve çatı EPC projeleri, evsel kurulumlar, off-grid sistemler ve diğer alanlarda destek almak isterseniz deneyimli satış ekibimiz bir telefon uzağınızda…

Solar enerjinin geleceği Gumbel Group ve Solplanet işbirliği ile evlerinize ve işletmelerinize geliyor.

Solplanet Türkiye Distribütörü Gumbel Group tarafından sunulan, kolay kurulumlu ve kullanıcı dostu invertörlerimizle güneş enerjisini keşfedin!

Sunduklarımız:

  • Tek fazlı invertörler
  • Üç fazlı invertörler
  • Bağlantılı izleme cihazları
  • EV Şarj cihazları

SOLAR AVM

Alanında Türkiye’nin en fazla ziyaret edilen web sayfası konumundaki e-ticaret platformumuzu dört temel sütun üzerine inşa ettik: Kullanıcı dostu arayüz, ürün çeşitliliği, rekabetçi fiyatlar ve hızlı teslimat!

2011 yılına uzanan sektör tecrübemizin doğal bir sonucu olarak yerli ve yabancı çok sayıda farklı firma ile çalışıyoruz. Güneş enerjisi alanında pazarda yer edinmiş premium ve ekonomik ürünleri geniş ürün çeşitliliği ve rekabetçi fiyatlar ile toptan ve perakende olarak sunuyoruz. Solar inverterlerden güneş panellerine, hazır solar paketlerden solar akülere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Ürün gamımızı daha da geliştirmek ve kullanıcılara fiyat ve performans alternatiflerini en etkili biçimde sunabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Güneş takip sistemi projeleriniz için yerli-milli ve güçlü bir çözüm mü arıyorsunuz? Gumbel markası olan yerli ve milli güneş takip sistemimiz OxoTracker ile tüm EPC projelerinize tracker temini ve kurulum danışmanlığı sağlıyoruz.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ