Gumbel Enerji altında faaliyet göstermektedir. Ar-Ge başkanlığını Prof. Dr. Saadetdin Herdem yapmaktadır. Ar-Ge merkezimiz, başta faaliyet alanlarımız olmak üzere sektörün ihtiyaçlarını gözeterek, yerlileştirmek temelinde faaliyetlerini yürütmektedir. Merkezimiz bünyesinde, çalıştığımız alanın gereklerine uygun yüksek kalitede cihazlarla donatılmış bir adet elektrik-elektronik laboratuvarımız bulunmaktadır.

Online Solar PV market. Yüksek kalitede solar PV ürünler 7/24 internet olan her yerde sizinle. 10 yıllık solar PV tecrübe ile


Gumbel Yayım, ekonomik kazançtan ziyade entellektüel kazancı ön planda tutmaktayız. Bunun için; Basılmayan yayımları basıp, çevrilmeyen kitapları çevirerek kültür dünyamıza katkı sağlamayı, Türkiye’de entellektüel yayıncılığın çıtasını yükseltmeyi amaçlamaktayız.

Amaçlarımıza ulaşmak için; Çağın akışkan ruhuna uygun biçimde, popüler tarih kitaplarından dijital trendlere uzanan geniş bir yelpazede yayım yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Dijital içerik belirlemeden başlayarak baskı süreçlerine kadar ince eleyip sık dokuyoruz.

Çok Yakında..


Ç o k Y a k ı n d a