GUMBEL GROUP

Gumbel’in güneşli hikâyesi 2011 yılına uzanır…Türkiye’de henüz güneş enerjisi sektörü yokken güneş yatırımları uzak bir hayalden ibaretken yola koyulduk ve montajını yaptığımız ilk işten itibaren profesyonelliği ve kaliteyi hep birinci sıraya koyduk. Güneş enerjisi sektöründe ilklere ve önemli başarılara imza attık, sektörle birlikte büyüdük. 2011 yılında güneş enerji santrali kurulumu alanındaki ilk firmalardan biri olan Else Enerji ile başlayan yolculuğumuz yıllar içinde yeni faaliyet alanları ile çeşitlendi. Faaliyet yelpazemize güneş takip sistemi, enerji depolama, tarım, e-ticaret, dijital dönüşüm, e-mobilite ve yayım eklendi.

BAŞKANIN MESAJI

Ticaret hayatına başladığımız günden itibaren aldığın işi en iyi şekilde yap prensibi ile hareket ettik. Müşterilerimiz ile o kadar şeffaf bir süreçte işlerimizi yürüttük ki, birçok müşterimiz bizi iş verdiği bir kuruluş olarak görmedi. Genelde bu alanda aldığımız geri beslemeler İşveren – Yüklenici iş ilişkisinden ziyade ortak iş yapan şirketler gibiydi.

Yurt içinde ve yurt dışında beğenilen ve saygı duyulan kurumlardan biri olmanın mutluluğunu her zaman yaşadık. Hedefimiz, çıtayı daha da yukarı çıkartarak yolumuza devam etmek ve odaklandığımız sektörlerde sağlam, güvenilir, sürdürülebilir karlılık ve büyüme hedefleri ile ilerlemektir.

Mustafa HERDEM
Yönetim Kurulu Başkanı

GÜNEŞTEN GELEN GÜÇ
GÜNEŞTEN GELEN GÜÇ

SEKTÖRLER

SOLAR EPC

2011 yılına uzanan sektör tecrübemizi, dinamik ve yenilikçi bakış açımızla harmanlayarak güneşli projelerinize etkin çözümler sunuyoruz. Her başladığımız her işte ilk günkü heyecanımızı koruyor, aynı titizlikle çalışıyoruz.

GÜNEŞ TAKİP SİSTEMİ

Tek eksenli güneş takip sistemimiz gömülü yazılımı, güç elektroniği üniteleri, online takip ve yöne:m yazılımları ve mekanik tasarımıyla Gumbel bünyesinde üre:len, uluslararası standartlarla uyumlu yerli ve milli bir üründür.

SATIŞ

Arazi ve çatı EPC projeleri, evsel kurulumlar, off-grid sistemler ve diğer alanlarda destek almak isterseniz deneyimli satış ekibimiz bir telefon uzağınızda…

ENERJİ DEPOLAMA

Dünyada ve ülkemizde hızla büyüyerek kök salan yenilebilir enerji çözümleri, yeni depolama teknolojileri ve yatırımları ile oyunun kurallarını yeni baştan bir kez daha yazmak üzere…

YAYIM

Güneşten aldığımız enerjiyi kültürel kazanıma dönüştürmek için yayım dünyasındaki yerimizi aldık. Kar amacı gütmeden çevrilmeyeni çevirip, basılmayanı basmayı amaçlıyoruz.

E-MOBİLİTE

Yenilebilir enerjiyle elektromobiliteyi bir araya getiren elektrikli araç şarj ağı çözümümüz Clixsolar’ı her biri enerji, yatırım ve yazılım sektöründe faaliyet gösteren paydaşlarımızla birlikte kurduk.

DİJİTAL DÖNÜŞÜM

2011 yılına uzanan sektör tecrübemizin doğal bir sonucu olarak yerli ve yabancı çok sayıda farklı firma ile çalışıyoruz. Güneş enerjisi alanında pazarda yer edinmiş premium ve ekonomik ürünleri geniş ürün çeşitliliği ve rekabetçi fiyatlar ile toptan ve perakende olarak sunuyoruz.

TARIM

Enerji ve tarım iki kardeş gibidir. Tam da bu nedenle Gumbel Group olarak 2011 yılında güneş enerjisi ile başlayan yolculuğumuzu tarımla çeşitlendirmeye karar verdik. Yapay zeka temelli yeni teknolojileri ve güneş enerjisi tecrübemizle harmanlayarak sürdürülebilir tarım projelerine yöneldik. Kısa vadede, ülkemizin nitelikli tarımsal üretimine katkı sağlamak; orta ve uzun vadede ise tarımla GES’i buluşturmak için yola koyulduk.