DİJİTAL DÖNÜŞÜM

Gelecek Bugünden Başlar

Dijital dönüşüm yolculuğumuzun ilk adımı SolarAVM e-ticaret platformu oldu. Alanında Türkiye’nin en fazla ziyaret edilen web sayfası konumundaki e-ticaret platformumuzu dört temel sütun üzerine inşa ettik: Kullanıcı dostu arayüz, ürün çeşitliliği, rekabetçi fiyatlar ve hızlı teslimat!

2011 yılına uzanan sektör tecrübemizin doğal bir sonucu olarak yerli ve yabancı çok sayıda farklı firma ile çalışıyoruz. Güneş enerjisi alanında pazarda yer edinmiş premium ve ekonomik ürünleri geniş ürün çeşitliliği ve rekabetçi fiyatlar ile toptan ve perakende olarak sunuyoruz.

Solar inverterlerden güneş panellerine, hazır solar paketlerden solar akülere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Ürün gamımızı daha da geliştirmek ve kullanıcılara fiyat ve performans alternatiflerini en etkili biçimde sunabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

SOLARBAZ

Dijital Güneş Sihirbazınız

Yıllardan süzülen güneş tecrübemizi Solarbaz adını verdiğimiz dijital platforma aktarıyoruz.
Bilgi portalı, teklif otomasyonu, yatırım karar sihirbazı, doküman yönetimi, proje yönetimi, işletme-bakım otomasyonu gibi çok sayıda modülü sektör tecrübemiz ve yapay zeka ile harmanlayarak dijitalleştiriyoruz.

Teklif Otomasyonu

2022 yılında faal olarak kullanıma sunduğumuz teklif otomasyonu modülümüzle, Gumbel ve satış ortaklarının, potansiyel müşterilerine güneş enerjisi santrali (GES) kurulumu konusunda online ortamda en hızlı ve doğru teklifi vermesini sağlıyoruz. Piyasada geçerli tüm ERP ve CRM uygulamaları ile entegre çalışabilen teklif modülümüz sayesinde zaman ve emekten tasarruf sağlıyoruz.